Правильне ставлення робить молитву ефективною

Правильне ставлення робить молитву ефективною

Вислухай, Боже, молитву мою, нахили Своє ухо до слів моїх уст. —Псалом 53:4

Зізнаймося щиро, усім нам хочеться, аби наші молитві були ефективними. І на додачу, ми прагнемо бути спроможними говорити з Богом так, щоб Його план успішно здійснювався в нашому житті й житті інших людей. У Біблії сказано: “Бо дуже могутня (й має неймовірну, дивовижну силу) ревна молитва праведного!” (Яків 5:16, АМР). Бажаючи, щоб наші молитви були ефективними й мали дивовижну, потужну силу, ми повинні знати й чітко розрізняти те, що може їх зробити неефективними. Адже зізнаймося, далеко не всі наші молитви бувають успішними. Наприклад, іноді, так сильно чогось бажаючи, ми забуваємо молитися згідно з Божою волею — і подібні молитви стають геть неефективними. Інколи ми так сердимося або відчуваємо такий сильний біль, що наші молитви починають спиратися на наші емоції замість Божого Слова — це теж не додає ефективності нашим молитвам.

У Своєму Слові Бог розповідає нам, що слід робити для того, аби молитви були потужними, успішними й ефективними. Не слідування певним формулам або дотримання певних принципів додають нашій молитві вище вказаних характеристик. Повірте, ефективна молитва спирається винятково на Боже Слово; вона проста, щира й сповнена віри; вона ніяк не залежить від виконання тих чи інших правил або постанов; вона йде від серця людини, яка має правильне ставлення.


СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ: Від поганого ставлення можна звільнитися, просто прийнявши рішення змінити його вже сьогодні.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon