Бог вкладе правильні слова у ваші вуста

Бог вкладе правильні слова у ваші вуста

Наміри серця (й міркування розуму) належать людині, та від Господа (приходить мудра) відповідь язика. —Приповісті 16:1, АМР

Час від часу Бог звертається до нас через наші власні вуста. Я збагнула це, коли якось стикнувшись із прийняттям важливого рішення, шукала відповіді від Бога, проте не відчувала Його спонукання до чогось конкретного. Від власних думок мене охоплювала ще більша тривога й неспокій, я була розгублена й спантеличена, не могла зрушити з місця в прийнятті рішення, допоки не пішла прогулятися з однією своєю подругою. Близько години ми з нею обговорювали це питання, гуляючи на свіжому повітрі й насолоджуючись спілкуванням. У нас народилося кілька можливих рішень і їх потенційних наслідків. Ми обговорили, як добре можна було б вирішити ситуацію в один спосіб, і як жахливо все могло б обернутися, вирішись вона в інший спосіб. І саме під час бесіди мудре рішення стосовно моїх обставин раптом виникло в моєму серці й злетіло з вуст. Я збагнула, що воно прийшло від Господа — не народилося в моєму розумі. Це рішення раптово з’явилося в моєму дусі, у моїй внутрішній людині. Зізнаюся щиро, рішення, дане мені Богом, кардинально відрізнялося від того, як би я вчинила, вирішуй я це питання самотужки. Складність ситуації додавав той факт, що я намагалася переконати Бога в зовсім іншому підході, ніж Ним запропонований. Тож мені було важко розпізнати Його голос, бо у своєму розумі я вже розробила кардинально інший план. Упертість — це великий ворог миру в серці, адже вона може позбавити нас здатності почути Божий голос. Маємо бути готові відкласти вбік свої власні бажання, бо інакше виникає загроза проґавити досить чітке й виразне слово від Господа. Він завжди краще знає, як нам вчинити у певній ситуації. Тож підкоряймо свої думки Його думкам, хоч би якими були наші життєві обставини.

Бог обіцяє: якщо ми шукатимемо Його, то Він наповнить наші вуста словами, які нам належить сказати (див. Псалом 80:11). Саме це Він зробив зі мною. І ви не будете винятком, якщо й далі шукатимете Його і підкорятимете свою волю Його планам.

СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ: Попрохайте Бога вкласти у ваші вуста саме ті слова, які вам сьогодні належить сказати.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon