Практикуйте вдячність

Практикуйте вдячність

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Я благословлятиму Господа кожного часу, хвала Йому завсіди в устах моїх! – Псалом 33:2

Безперечно, усім нам відомо, що потрібно бути вдячними Богові за всі Його численні благословення. У Своєму Слові Господь велить нам бути такими, і зі свого власного досвіду, я впевнена, ми знаємо, що тільки почни ми на ділі хвалити Бога і дякувати за все, одразу наші тягарі, труднощі і неприємності ніби відступають і перестають на нас тиснути.

Цар Давид сказав: «Я благословлятиму Господа кожного часу, хвала Йому завсіди в устах моїх!.. Багато лихого для праведного, та його визволяє Господь з них усіх…» (Псалом 33:2, 20). Ось таку неймовірну силу має вдячність! Вона не тільки допомагає нам звільнитися від тягарів. Роблячи паузу для подяки Богові за всі благословення, що маємо у житті, ми починаємо насправді ще більше помічати, наскільки Бог до нас прихильний. І, не вагаючись, знаходимо ще більше підстав для вдячності!

Будь ласка, приділяйте час тому, щоб практикувати вдячність. У нас є так багато всього, за що ми, без сумніву, можемо бути вдячними, тож просто зосередьмося на цьому — причому робімо це кожнісінького дня. Завжди пам’ятайте пораду автора книги Псалмів: «Виславляйте Його, Ім’я Його благословляйте!» (Псалом 99:4).

Відкрийте шлях для перемін — помоліться

Дорогий Боже, вдячність дійсно має просто неймовірну силу. Дякую Тобі за те, що кожного дня благословляєш мене і дієш у моєму житті. Я знаю, що без Тебе у мене немає і не буде нічого, тож дякую Тобі за добрість, яку Ти проявляєш до мене.

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon