Прийдіть до Мене

Прийдіть до Мене

Прийдіть до Мене, усі струджені та обтяжені, і Я вас заспокою! (Я дам вам полегшення й освіжу вашу душу.) —Матвій 11:28, АМР

Однією з найбільших перешкод, що заважають нам почути голос Бога, є наші спроби наблизитися до Нього завдяки своїм ділам, а не особистим стосункам із Ним, що є результатом народження згори й регулярного спілкування з Ним. Бог наділить вас силою й міццю, конче потрібними вам для служіння Йому в праведності й святості. Ісус — не жорстокий бригадир, як сказано у нашому вірші на сьогоднішній день. У цьому місці Святого Письма Він називає Себе добрим і запевняє: “Моє ярмо приємне — а не жорстке, важке, гостре й обтяжливе”. Можна легко виснажитися, якщо намагатися робити все, що, як вам здається, від вас вимагається. Проте сьогодні Ісус звертається до вас: “Я не збираюся перевантажувати вас тягарями й вимагати від вас чогось надто виснажливого. Мій досконалий план для вашого життя зручний, милосердний і приємний”.

Даючи нам якесь завдання, Бог завжди й допомагає його виконати. А відтак наділяє нас здатністю, силою, миром і радістю. Допоки ми виконуємо Божу волю, Він освіжає нас у процесі. Тож відчуваючи, наче хтось переобтяжив вас, зупиніться й замисліться: а раптом те, що ви робите, є зовсім не тим, що Бог наказує вам робити; або, з іншого боку, ви намагаєтеся зробити це самотужки, своєю власною силою. Отже, завжди питайте в Господа, що Він наказує вам робити, а що наказує, навпаки, не робити. І дізнавшись, сміливо відкиньте будь-які заняття, яких Він не благословляє.


СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ: Викиньте зі свого розкладу все, що не приносить добрих плодів.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon