Приймайте тільки правильні думки

Приймайте тільки правильні думки

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

…Ми (кожну думку і намір) полонимо на послух Христові (Месії, Помазанику)… – 2 до Коринтян 10:5, АМР

Ми, християни, не обов’язково повинні приймати кожну думку, яка мимоволі виникає у нашому розумі. Натомість мусимо порівнювати їх зі стандартом, встановленим для нас Господом у Святому Письмі — про це сказано у наведеному вище вірші.

Хочу навести вам практичний приклад. Уявімо, вас хтось образив. Однак, замість плекати негативні думки і дозволяти їм висмоктувати з вас мир і радість, прийміть тверде рішення не засмучуватися через це до кінця своїх днів, інакше дасте сатані можливість посіяти у вашому серці зерно гіркоти. Прийдіть до Бога і скажіть: «Батьку, мені потрібна Твоя сила. Я приймаю рішення за допомогою Твоєї благодаті пробачити всім, хто погано зі мною повівся або скривдив мене. Будь ласка, благослови цих людей, а мені допоможи й далі жити своїм життям. В ім’я Ісуса, амінь».

Коли Боже Слово почне оновлювати наш розум, безперечно, наше мислення зміниться і стане співпадати зі сказаним у Святому Письмі. Потім поступово, день за днем, крок за кроком у нашому житті стосовно наших думок почнуть встановлюватися і посилюватися благочестиві кордони й обмеження. А вони, зі свого боку, не тільки стануть на сторожі вашого життя, вберігаючи від ворожої брехні, але й допоможуть вам зробити його більш приємним і благочестивим.

Відкрийте шлях для перемін — помоліться

Господи, я бажаю приймати тільки правильні думки, що співпадають із Твоїм мисленням і словами. Попередь мене, будь ласка, коли ворог спробує послати до мене погані думки, щоб я міг виконати все згідно з тим, як Ти вчиш у Своєму Слові, і полонити їх на послух Тобі.

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon