Прийміть Божу благодать

Прийміть Божу благодать

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

…Бо коли за переступ одного померло багато, то тим більш благодать Божа й дар через благодать однієї Людини, Ісуса Христа, щедро спливли на багатьох. – До Римлян 5:15

Благодать — це Божа сила, що сприяє нам у житті й допомагає жити так, як Він нас закликає. Проте Господь не даватиме нам благодаті для того, щоб ми жили за межами Його волі. Якщо ми не зважаємо на Боже прохання чогось не робити й продовжуємо жити по-старому, то, врешті-решт, переживемо болісну втрату Його помазання у нашому житті.

Благодать — це здатність діяти. Бог дарує нам благодать, щоб ми були спроможні відгукнутися на Його покликання для нашого життя. Роблячи щось своє, ми застосовуємо тільки власні сили. Тоді як, йдучи за Богом, завжди отримаємо Його благодать і енергію, щоб виконати Його задум і доручення для нашого життя. Найкраще у всьому цьому — це розуміння того, що прийняття Божої благодаті зовсім не означає її заробляння. Коли ви приймаєте рішення йти за Божим покликанням, Він завжди буде готовий сприяти вам у цьому. Ісус помер, щоб покрити ваші гріхи, відкрити вам шлях до праведного життя перед Богом і дати постійний доступ до Святого Духа, Який допомагатиме вам достойно проводити кожен день вашого життя.

Я закликаю вас сьогодні: переконайтеся в тому, що ви перебуваєте в правильному положенні перед Богом і можете прийняти Його благодать, здатність виконувати Його волю. Якщо ви й досі намагаєтеся йти власними шляхами, то облиште це й попросіть Бога допомогти вам почути Його заклик і відгукнутися на нього. Господь повіки буде вірним і дасть вам Свою благодать.

Відкрийте шлях для перемін — помоліться

Святий Духу, я не зможу мати успішного життя без Твоєї благодаті. Я прагну йти за Твоїм покликанням і тому прошу Тебе: допоможи мені щодня жити так, як Ти цього хочеш.

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon