Прийміть Божу силу за допомогою молитви

Прийміть Божу силу за допомогою молитви

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

(Ісус) за (часу життя) Свого (на землі) з голосінням великим та слізьми приніс був благання й молитви до Того, хто від смерті Його міг спасти, і був вислуханий (і почутий) за побожність (і слухняність) Свою. – До Євреїв 5:7, NIV

Молитва має надзвичайно велику силу, бо поєднує серця людей, що живуть на землі, з серцем Бога, що мешкає на небесах. Молитвою ми з’єднуємося з Богом, і Він впливає на наше повсякденне життя навіть більше, ніж ми можемо уявити собі чи усвідомити. Я вірю, що молитва — це один із найбільших привілеїв у цілому всесвіті, що дається людині. Можливо, це твердження здасться вам якимсь надто сміливим, але це на ділі так!

Наша молитва відкриває двері Богові і дає Йому неймовірну можливість діяти у нашому житті. Молитва — це те, що ми з вами можемо робити на землі, коли потребуємо, щоб сила небес зійшла на наше життя і дала мудрість, підтримку, підбадьорення чи надприродний життєвий прорив. Молитва дає нам змогу торкнутися Божої сили — саме тому вона є набагато більшою силою, ніж можемо собі уявити. Навіть Ісусові, живучи на землі, слід було молитися і приймати цю надприродну силу від Отця.

Тільки Божа сила може принести у життя людини невимовний мир і радість, наділити надзвичайною мудрістю, вдихнути відчуття вагомості і сенсу життя, і врешті здійснити в ньому будь-яке диво. А чи хочете ви побачити і пережити дію цієї сили у своєму житті? Тоді відведіть молитві пріоритетне місце у своєму розпорядку дня.

Відкрийте шлях для перемін — помоліться

Господи, сила молитви просто вражає мене. Я прагну постійно бути на зв’язку з Тобою і спостерігати, як Ти дієш у моєму житті, тому я приймаю рішення вже зараз повсякчас перебувати у молитві і спілкуванні з Тобою.

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon