Прийміть рішення віддати себе Богові

Бо кого Він передбачив, тих і призначив (і вибрав від початку), щоб були подібні до образу Сина Його.  До Римлян 8:29, АМР

Як сказано у наведеному вище вірші, одна з Божих цілей для нашого життя полягає в тому, щоби стати нам схожими на Ісуса. Господь прагне, щоб ми все більше й більше приподоблювалися до Ісуса у своїх думках і помислах, словах і ставленні до інших людей, у нашому особистому житті й наших учинках. Проте неможливо стати схожим на Ісуса за один день; це тривалий процес, який нам доведеться свідомо розпочати у своєму житті.

У Посланні до Римлян 12:1, написано: «Тож благаю вас, брати: заради Божого милосердя, принесіть ваші тіла як живу, святу, приємну Богові жертву». У ньому йдеться про те, що повністю віддати себе Богові можливо, тільки прийнявши тверде й свідоме рішення зробити це. Господь наділив нас свободою вибору, і єдиний спосіб повністю належати Йому — це добровільно віддати себе у Його розпорядження. Він ніколи не змушуватиме нас любити Себе або служити Собі. Господь звертатиметься до нас, вестиме нас за Собою, скеровуватиме й спонукатиме до дій, однак остаточне рішення цілковито підкоритися й віддати себе Йому — справа ваша.

Бог не створив нас роботами, натомість — людьми. Відтак Він не намагатиметься запрограмувати нас на поводження певним чином; Господь дав нам свободу вибору, тобто здатність самостійно приймати рішення —але Він хоче, щоб ми зробили вибір на Його користь. Господь очікує нашої готовності щоденно класти своє життя перед Ним на вівтар зі словами: “Боже, нехай буде Твоя воля, а не моя”. Ця коротка й проста молитва — якщо вона щира — містить у собі надзвичайну силу і є прикладом повної, цілковитої, безумовної покори Богові, якої Він від нас і вимагає. Коли Бог звертається до вас, або вже певний час намагається щось змінити у вашому житті, дуже раджу вам приділити цьому увагу негайно і не зволікаючи. Прийміть рішення підкоритися Його голосу й повністю віддати себе Йому вже сьогодні. Попрохайте Господа стати вашою Силою й не забувайте: з Ним ви спроможні все здолати.

СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ:

Прийміть рішення підкоритися Богові — цілковито й повністю віддати себе Йому.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon