Прихована сила сповідання

Прихована сила сповідання

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Хіба слово Моє не таке, як огонь (що поглинає все, що не може витримати випробування), говорить Господь? Невже воно не схоже на молот, що скелю розлупує (і руйнує будь-яку впертість і протистояння)? – Єремія 23:29, АМР

Про що ви зазвичай думаєте, коли чуєте слово «сповідання»? Багато людей одразу згадує про найперше і найпоширеніше визначення цього слова, що має негативний відтінок, — коли хтось змушує вас визнати в чомусь свою провину. Та, згода зі Словом Божим, «сповідання» його вголос, або проголошення, завжди приносить неабиякі результати.

Один мій знайомий запевняє, що ми не спроможні здолати Голіафа з закритим ротом. Давид, приготувавшись до битви з велетнем Голіафом, побіг йому назустріч, сповідуючи те, чим, на його думку, закінчиться битва: «Сьогодні віддасть тебе Господь у мою руку, і я поб’ю тебе…» (1 Самуїла 17:46). Це добрий приклад того, як потрібно ставитися до ворогів, що є у нашому житті. Ми повинні відкривати вуста і проголошувати Боже Слово.

Я наполегливо заохочую вас щодня сповідувати вголос Боже Слово. Щоразу, впіймавши себе на думці, яка не погоджується з написаним у Біблії, сповідуйте вголос істину Божого Слова і побачите, як його сила подолає будь-яку брехню.

Відкрийте шлях для перемін — помоліться

Боже, я знаю, що Твоє Слово має силу… ніщо проти нього не може встояти. Щоразу, коли я опинятимусь у скрутному становищі, нагадуй мені, що я мушу частіше сповідувати вголос Твоє Слово.

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon