Приходьте до Бога будь-коли

Приходьте до Бога будь-коли

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

В (Ньому ми) маємо відвагу, (сміливість і впевненість, щоб без жодного страху повсякчас отримувати необмежений) доступ у надії через віру в Нього. – До Ефесян 3:12, АМР

Бог дав нам дозвіл безстрашно, впевнено й сміливо наближатися до Його престолу благодаті. По суті, у Біблії, Посланні до Ефесян 3:12, читаємо, що Господь заохочує нас наближатися до Нього повсякчас.

Завдяки нашим близьким стосункам зі Христом Святий Дух завжди з нами поруч — Він мешкає в нашому дусі. Та в цьому уривку зі Святого Письма ми названі Божою праведністю в Христі, а тому можемо не сумніватися, що Бог любить і завжди приймає. А значить за виникнення потреби в Його допомозі й прощенні ми вільно їх можемо отримати від Нього. Тож, наближаймося до Бога будь-якого часу з хоч яким проханням і якою завгодно потребою. Необмежений, або «ексклюзивний», доступ до Його великого престолу для нас завсіди відкритий — Господь досяжний для нас хоч по 200 разів щоденно. І, на диво, нам навіть не потрібно стукати у двері в очікуванні чийогось запрошення «заходьте».

Тільки уявіть, у вас є друг, який каже: «А знаєш що, двері мого дому завжди відкриті — приходь, коли заманеться. Можеш навіть не стукати, заходь — і тобі завше будуть раді в будь-який час, як вдень, так і вночі. Просто приходь до мене в гості, й все!» Тож поміркуйте: Бог відкрито говорить про це, а значить, вам не потрібно вагатися або сумніватися, щоразу питаючи себе, чи не вичерпано ліміт вашої гостинності. Навіть припустившись помилки або вчинивши погано, ви завжди можете покаятися у своїх гріхах, очиститися за допомогою крові Христа й знову сміливо ввійти в Його присутність.

Відкрийте шлях для перемін — помоліться

Боже, мене вражає думка про те, що я можу прийти до Тебе в будь-який час, і Ти завжди мене приймеш. Я дуже ціную цей привілей і хочу щиро Тобі подякувати за те, що заохочуєш мене якомога частіше приходити до Тебе.

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon