Просто ступіть крок

Просто ступіть крок

Від Господа кроки людини (доброї й) побожної (спрямовуються й) ставляться міцно, і Він любить дорогу її (й турбується про кожен її крок). Коли ж (вона) упаде, то не буде покинена, бо руку її підпирає Господь (і підтримує її). —Псалом 36:23–24, АМР

Бог турбується про кожен наш крок! Це означає, що ми ніколи не залишимося на самоті. У падінні Він допомагає нам піднятися й заохочує не припиняти руху вперед. Затямте, жодна людина не навчиться йти за Богом, спершу не припустившись кількох помилок. Однак завжди варто пам’ятати наступне: Бог уже бачив усі хиби й прогріхи, перш ніж вони сталися. Господа не дивують наші падіння й невдачі. По суті, у Бога кожен день нашого життя був записаний у Книзі, коли ще жодного з них не існувало (див. Псалом 138:16). Отож ніколи не забувайте про те, що Бог тішиться вами й турбується про кожен ваш крок. Пам’ятайте, коли впадете, Він допоможе вам підвестися.

Всі великі чоловіки й жінки Божі — ті, про яких ми читаємо в Біблії і якими так сильно захоплюємося — впродовж усієї історії людства припускалися помилок. Однак Господь обирає нас не завдяки нашій досконалості. Його наміри — явити через нас Свою силу й славу. По суті, Він навмисно обирає немічне, слабке й нерозумне цього світу, щоб посоромити мудре, вразити всіх і продемонструвати Свою велич (див. 1 до Коринтян 1:28–29). Не вірте, почувши, що маєте бути досконалими, і не приведи боже вам помилитися. Це суцільна диявольська брехня. Просто щодня робіть якнайкраще усе, що можете, а все інше довірте Богові! Годі вам боятися помилитися, краще будьте готові чогось навчитися на власних помилках. Нехай усі ваші хиби й прогріхи будуть для вас найліпшою шпаргалкою стосовно того, чого ніколи не слід повторювати в житті!


СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ: Не бійтеся, адже з вами Бог!

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon