Протистійте дияволові й радійте в Господі

Протистійте дияволові й радійте в Господі

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Радійте в Господі завсіди (втішайтеся і насолоджуйтеся в Ньому), і знову кажу: радійте! – До Филип’ян 4:4, АМР

У слова «депресія» є декілька визначень. Частково вона означає — «порожнеча; життя на мілині; стан крайнього суму; смуток». Багато хто помилково вважає, що однією з найбільш розповсюджених причин депресії є складні життєві обставини й скрутне становище. Але правда в тому, що реальною причиною є наше ставлення до того, що з нами відбувається. Ось чому диявол хоче змусити нас почуватися нічого невартими й усіма знехтуваними. Та якщо не дозволити йому вразити нас своїми аргументами, то він не зможе нас образити; а не змігши завдати нам образи, йому не вдасться пригнобити нас і змусити страждати від депресії.

Я вважаю, що один із найкращих способів протистояти дияволові й одержати перемогу над депресією — це дозволити Святому Духу ввести вас у період нескінченної радості й тріумфу у вашому житті. Ворог хоче змусити вас зосередитися на негативних подіях, щоб ви почали себе жаліти. Тоді як Святий Дух прагне у всьому показати позитив і навчити вас якомога частіше влаштовувати вечірку з будь-якого приводу!

У Посланні до Филип’ян 4:4 написано, що ми повинні «радіти в Господі завсіди». Коли ми зосереджені на Богові й насолоджуємося життям із Ним, депресії не буде місця у нашому житті. Тож наступного разу, коли ворог спробує змусити вас відчути жаль або смуток, прийміть рішення й зробіть вибір радіти в Господі!

Відкрийте шлях для перемін — помоліться

Боже, Ти дивовижний і неймовірний, тому я можу й радітиму в Тобі повіки. Депресії немає місця в моєму житті, тому що Ти наповнюєш мене Своїм Духом!

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon