Підбадьорюйте одне одного

Підбадьорюйте одне одного

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

І давайте обговорювати і надавати дбайливу, безперервну турботу й спостереження один одному, навчаючись заохочувати (спонукати і підбадьорювати) до любові, корисних вчинків та благородних справ. – До Євреїв 10:24, АМР

У мене є три подруги, з якими я іноді ходжу на обід або п’ю каву. Ми часто ведемо бесіди про різні речі, які Бог поклав нам на серце, чи обговорюємо творчі ідеї щодо того, як бути благословенням для інших людей. Я вірю, що такі розмови надзвичайно приємні Богові.

Ідея про те, що ми повинні підбадьорювати, надихати й заохочувати інших до цілеспрямованих добрих вчинків, аж ніяк не нова. У Посланні до Євреїв 10:24 читаємо про те, що нам слід спонукати одне одного до любові й добрих справ. Ми повинні вивчати Боже Слово й постійно розмірковувати про те, як заохотити інших до гідних вчинків, щоб вони любили людей і займалися корисними справами.

Йти за Богом самостійно, власними силами теж дуже добре, та я помітила, що разом із друзями це видається набагато приємнішим. Тож кидаю вам виклик: знайдіть однодумців, які теж прагнуть іти за Богом. Заплануйте зустріч із ними й проведіть колективне обговорення практичних способів, які дозволять Богові діяти через ваше християнське життя. Порозмисліть, як ви можете спільно служити Господові й разом виливати Його любов на людей, що вас оточують.

Відкрийте шлях для перемін — помоліться

Святий Духу, приведи до мене правильних друзів, які допоможуть мені ще більше й відданіше йти за Тобою. Я прагну розділити своє християнське життя з іншими людьми, які підбадьорювали б мене й спонукали ще більше виливати Божу любов на тих, хто мене оточує.

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon