Реагуйте правильно в часи смутку

Реагуйте правильно в часи смутку

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Чого, душе моя, ти сумуєш, і чого ти в мені непокоїшся? Май надію на Бога, бо я Йому буду ще дякувати за спасіння Його, мого Бога! – Псалом 42:5

Люди, які пережили трагедію, часто втрачають емоційну й душевну рівновагу, стають емоційно нестабільними й намагаються якось виразити свою журбу. Вони раптом можуть почати нестримно плакати, і сльози, що є проявом різноманітної гами почуттів, можуть як несподівано политися з їхніх очей, так і враз припинитися. Розпач, гнів, страх і депресія нагадують хвилі, які то вщухають, то раптом знову накочують і з шумом розбиваються об берег.

Як на мене, у часи смутку буде мудро звернутися за порадою до царя Давида. З Псалма 42:5 ми бачимо, що, переживаючи депресію, Давид намагався їй протистояти. Він не піддавався своєму смутку цілковито й повністю, не опускався на саме дно болота відчаю. Навіть описавши те, що відчував, Давид одразу приймав рішення не керуватися у житті власними почуттями. Він хвалив Бога й довіряв Йому.

Звісно, коли у більшості з нас настають скрутні часи в емоційному плані, ми зазнаємо труднощів і випробувань, переживаючи якісь трагічні події або втрату. Тож мусимо дати собі деякий час погорювати. І коли ми будемо проходити через болісний і сповнений горя процес, Бог утішить нас і пошле таку потрібну благодать, щоб достойно пройти це випробування. Люди, що живуть за вірою в Бога, подолають будь-які перешкоди і вийдуть на іншому боці ще кращими порівняно з тим, якими були раніше.

Отже, якщо вам зараз болить через тяжку втрату, то хочу підбадьорити вас: попереду на вас чекає новий початок. Довіряйте Богові й хваліть Його, як це робив цар Давид. Те, що сатана намагався використати вам на шкоду, Бог може і обов’язково поверне вам на добро!

Відкрийте шлях для перемін — помоліться

Господи, навіть у часи туги й смутку я приймаю рішення хвалити Тебе й довіряти Тобі усім моїм серцем. Я вірю, що Ти, як написано у Посланні до Римлян 8:28, все можеш повернути мені на добро.

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon