Рожеві окуляри й збільшувальне скло

Рожеві окуляри й збільшувальне скло

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Ось тому без виправдання ти, кожний чоловіче, що судиш, бо в чому осуджуєш іншого, сам себе осуджуєш, бо чиниш те саме й ти, що судиш. – До Римлян 2:1

Якщо ми постійно розмірковуємо й говоримо про те, що не так з іншими людьми, які нас оточують, то, скоріш за все, ми перебуваємо в омані стосовно своєї власної поведінки. Ісус звелів нам не зважати на те, що не так з іншими людьми, оскільки ми самі маємо багато хиб і недоліків (див. Євангеліє від Матвія 7:3-5). У Біблії чітко і ясно сказано, що, скоріш за все, інших ми можемо засуджувати за ті самі речі, які робимо самі!

Одного разу я спитала в Бога, чому, поводячись певним чином, ми вважаємо, що не робимо нічого поганого, тоді як за такі самі вчинки дозволяємо собі засуджувати інших людей. І тоді Господь звернувся до мого серця: «Джойс, ви дивитеся на себе через рожеві окуляри, тоді як на всіх інших — через збільшувальне скло».

На ділі це дійсно так! Ми знаходимо безліч виправдань для своєї власної поведінки, в той час як зазвичай буваємо вкрай немилосердні до подібного поводження з боку інших людей.

Будь ласка, робіть усе навпаки: помічайте в інших людях усе найкраще, тоді як на власне життя дивіться через збільшувальне скло. Дозвольте Богові спочатку розібратися з вами — тоді ви зможете пізнати, що Святе Письмо вчить вас, замість засуджувати інших людей, з усіх сил допомагати їм зростати духовно.

Відкрийте шлях для перемін — помоліться

Святий Духу, замість ретельно досліджувати життя інших людей, я прагну дослідити своє власне з Твоєю допомогою. Я знаю, що Ти допоможеш мені розв’язати проблеми, які виникли в моєму житті, й знайти позитивний, здоровий спосіб допомоги іншим людям також зростати духовно.

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon