Розгрівайте себе щодня!

Розгрівайте себе щодня!

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

З цієї причини я нагадую тобі, щоб ти розгрівав (ворушив вугілля, роздмухував полум’я і продовжував горіти) Божого дара, який горить у тобі… – 2 до Тимофія 1:6, АМР

Поза всяким сумнівом, Божа любов — безумовна й вічна. Пам’ятаю, якою враженою, схвильованою й збудженою я була, коли Він, Господь, уперше вилив на мене Свою любов. Я відчувала, немов зараз вибухну від щастя! Однак за деякий час я звикла до того, що Бог любить мене, й вже не відчувала тієї пристрасті, що раніше.

Чи траплялося щось подібне колись із вами? А, можливо, ви навіть зараз переживаєте схожі відчуття? Коли це так, то вірю, що ви зможете цьому зарадити.

Пишучи Тимофію, Апостол Павло радив, щоб той розігрівав себе кожного дня, роздмухуючи пристрасть у своєму серці й розпалюючи той вогонь, який мав колись. Послання Павла до Тимофія — це Божий лист, що адресований вам особисто, де червоною ниткою проходить: розігрівайте себе щодня! Перестаньте жити «так, як завжди» або «так, як учора». Пам’ятайте: ми мусимо прийняти тверде рішення ставитися до життя з пристрастю, тільки тоді наші почуття почнуть поступово співпадати з нашим рішенням. Тож відсьогодні вирішіть щоденно прокидатися з радістю й ентузіазмом, зважаючи на близькі й глибокі стосунки зі своїм Творцем. Розігрівайте себе й завжди будьте в захваті від Нього!

Відкрийте шлях для перемін — помоліться

Боже, я прагну завжди бути в захваті від Тебе! Я не хочу втратити своєї пристрасті. Можливість знати Тебе особисто — це щось неймовірне, і я відсьогодні приймаю рішення завжди з пристрастю ставитися до моїх стосунків із Тобою.

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon