Розкрийте свій потенціал — дійте вже зараз!

Розкрийте свій потенціал — дійте вже зараз!

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

І все, що тільки чините, робіть від душі, немов (ви служите цим) Господеві, а не людям! – До Колосян 3:23, АМР

Напевно, ви вже знаєте, що Бог створив вас із великим потенціалом всередині, та на цьому не можна спинятися. Ви мусите розкрити свій потенціал. У світі велика кількість нещасних людей. Здебільшого, вони є такими, бо, як на мене, нічого не роблять для реалізації свого потенціалу. Якщо ви прагнете повного розкриття своїх здібностей, то не варто чекати, допоки всі обставини вашого життя почнуть ідеально складатися. Зробіть щось уже зараз. Почніть докладати руку до всього, що дав вам Бог. Надайте своєму потенціалу певну форму — почніть його реалізовувати. Якщо у вашому серці є бажання скористатися можливістю і спробувати щось нове, то ступіть крок за вірою і дізнайтеся, чи обдаровані ви Богом у цій сфері. Ви ніколи не з’ясуєте, на що здатні, не мріючи і не пробуючи постійно чогось нового.

Я наполегливо раджу вам: протистійте будь-якому страху, зробіть крок за вірою і почніть розвивати свій потенціал. Досконала Божа любов проганяє страх, тож не будьте паралізованими через боязкість невдачі або постійний острах припуститися помилки. Можливо, на ділі й безпечніше не виходити зі своєї зони комфорту, та, залишаючись в ній, ви так ніколи й не розкриєте свого справжнього потенціалу, не досягнете успіху в своїй справі. Тож прийміть тверде рішення ступити крок у тому напрямку, в якому, як вам здається, веде вас Господь.

Бог буквально переповнив вас потенціалом, а тому прагне зробити через ваше життя набагато більше, ніж ви можете собі уявити. Але для цього необхідна співпраця з вашого боку. Ступіть крок за вірою і почніть служити Йому від щирого серця вже сьогодні.

Відкрийте шлях для перемін — помоліться

Господи, усіма своїми справами я від щирого серця прагну служити Тобі. Дякую Тобі за те, що заохочуєш і підбадьорюєш мене ступити крок за вірою і зробити щось для того, аби повністю розкрити свій потенціал, даний Тобою.

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon