Не пропустіть свого благословення

Не пропустіть свого благословення

Блаженна (щаслива, має добру вдачу, достойна заздрості) людина, що завжди обачна, (має праведний страх і шанує Господа, незалежно від обставин,) а хто ожорсточує серце своє, той впадає в лихе. —Приповісті 28:14, АМР

Бог може звертатися до нас у десяток різних способів. Проте якщо наші серця будуть затверділі через відмову дослухатися до Бога і Його настанов, то ми пропустимо всі благословення, що Він хоче нам дати. Пам’ятаю часи, коли кожна дрібниця, яку Бог наказував мені зробити (або, навпаки, не робити), перетворювалася на справжню боротьбу між мною й Ним. Богові доводилося докоряти мені кілька днів, тижнів, місяців, а іноді навіть років поспіль, перш ніж я нарешті неохоче усвідомлювала, що Він не змінить Своєї думки й не припинить висловлювати Своїх прохань. Та коли нарешті я погоджувалася з Його волею, Він благословляв мене більше, ніж я взагалі могла уявити. Повірте, щоразу чуючи Бога, я проходила через довгий період непотрібної агонії, адже не бажала прислухатися до Нього й підкоритися Його голосу. Якби я тільки робила те, про що прохав мене Господь, і на додачу з першого разу, то я вбереглася б і уникнула багатьох проблем.

На жаль, більшість із нас залишаються дуже впертими, непіддатливими й непохитними, навіть коли зазнають невдач. Та попри цю статистику, ми спроможні стати чутливими по відношенню до Бога й привчити своє серце ніжно ставитися до Його голосу, до спонукань Святого Духа. Наш дух був створений Господом для спілкування з Ним. Бог звертається до нас як через нашу інтуїцію, так і через сумління. Його мета — уберегти нас від біди й підказати, які вчинки є правильними, а які — зовсім навпаки. Після цього Бог через Свого Духа сприяє нам у правильному поводженні.

Отже, принагідно хочу зазначити: сьогодні є найкращим днем, аби відмовитися від звички бути впертою людиною по відношенню до почутого від Бога. Це допоможе вам іти за Ним і завжди мати ніжне серце, що прагне чути Його голос і підкорятися Йому. Відтак ви отримуватимете радість від спілкування з Богом і будете насолоджуватися життям, що ряснітиме Його благословеннями, приготованими для вас.

СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ: Краще бути непохитними на Божих дорогах, аніж на своїх власних.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon