Святий Дух відає, що нам робити

Святий Дух відає, що нам робити

А коли прийде Він, Той Дух правди, (Який розкриває нам правду,) Він вас попровадить до цілої, (повноцінної, досконалої) правди… —Іван 16:13, АМР

Посилаючи Свого Святого Духа, щоб Той діяв у житті людини, Бог, перш за все, засуджує гріх, а не самого грішника. Усе Боже Слово просякнуте чіткими доказами Його любові до абсолютно всіх людей, а відтак і щирим бажанням навчити їх правди. Все це для того, щоб люди покинули свій гріх і почали здійснювати чудовий Божий план для їхнього життя. Ніколи не слід боятися того, що Бог звернеться до нас і покаже ті сфери, в яких ми чинимо неправильно.

Святий Дух мешкає всередині нас. Його завдання полягає в тому, щоб вести нас, вчити правди, допомагати правильно молитися, втішати нас, докоряти за гріхи, щодня допомагати у виконанні Божого плану для нашого життя. Отже, ми сміливо можемо довіряти Святому Духові, адже Він точно знає, що й коли саме нам потрібно робити в житті. Іншими словами, можна сказати, всі ми розбиті, тоді як Він єдиний знає, як нас “зліпити, або полагодити”.

Я впевнена в тому, що навіть зараз Святий Дух працює з вами, як і з кожною людиною, над певною сферою вашого життя. Тому дуже раджу вам: цілковито підкоріться Йому, адже Він знає, що робить, і тому зробить усе, як потрібно. Часто люди намагаються нам допомогти, або ми самі діємо певним чином з метою зарадити собі в якихсь обставинах, що в результаті дуже часто тільки погіршує ситуацію. Проте Святий Дух діє надприродним чином і тому іноді спроможний на справжні дива. Не завжди ми можемо знайти пояснення Його діям, інколи нам це може навіть не подобатися, але кінцевий результат обов’язково приголомшить. Тому розслабтеся, насолоджуйтеся подорожжю й будьте вдячні Богові за те, що Він працює у вашому житті.

СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ: Розслабтеся й дозвольте Богові бути Богом.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon