Святий Дух дарує нам перемогу над емоціями

Святий Дух дарує нам перемогу над емоціями

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

І вблагаю Отця Я, і Втішителя іншого дасть вам, (Радника, Помічника, Посередника, Адвоката, Посилювача й Наглядача), щоб із вами повік перебував… – Іван 14:16, АМР

Наш головний ворог — це наші власні емоції. Ми часто керуємося в житті тим, як почуваємося, однак потрібно усвідомити, що почуття мінливі, а тому змінюються день за днем. Ми повинні пильнувати, щоб не йти за кожнісінькою думкою, яка приходить нам у голову, адже наші думки й почуття не завжди підказують нам правду.

Прикладом, багато людей живе в депресії, бо їм не до снаги прийняти правду. Проте Святий Дух прийшов для того, щоб відкрити нам істину. Тож замість вигадувати виправдання й звинувачувати всіх навколо у наших власних проблемах і прогріхах, ми повинні прийняти правду й узяти на себе відповідальність за свої вчинки. Коли зробимо це й попрохаємо Бога про допомогу, дух важкості покине нас, і ми відразу відчуємо неймовірну легкість і свободу.

Ви будете спроможні здобути перемогу над власними емоціями, якщо тільки схилитеся перед Святим Духом і підкоритеся Його мудрості. Ісус послав Його до нас як Утішителя, Адвоката, Помічника, Посередника, Захисника, Посилювача й Наглядача — як Того, Хто завжди буде з нами поруч. І слава Богові за те, що більше ми не впадатимемо у відчай, і нам не доведеться завжди бути розчарованими й засмученими, печальними й пригніченими. Дух Святий дарує нам перемогу над нашими емоціями!

Відкрийте шлях для перемін — помоліться

Святий Духу, я не спроможний самотужки контролювати власні емоції, почуття й поведінку. Дякую Тобі за те, що допомагаєш мені в цьому й даєш Свою силу, яка сприяє в здобутті перемоги.

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon