Свідомо зберігайте мир у серці

Свідомо зберігайте мир у серці

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Зоставляю вам мир, мир Свій вам даю! – Іван 14:27

Зібравшись покинути цю землю, Ісус повідомив нас про те, що залишає нам Свій мир. Та тільки ми самі повинні вирішувати, будемо ми жити в цьому Божественному мирі чи ні?

Поза всяким сумнівом, диявол працює понаднормово, щоб засмутити вас. Навіщо? Бо він знає: якщо у вашому серці не буде миру, то вам не вдасться почути голос Бога. Коли бодай трохи ви проаналізуєте своє повсякденне життя, то будете вражені від того, скільки разів на тиждень ви потерпаєте від нападок сатани, які він влаштовує з єдиною метою — вкрасти ваш мир. Коли я врешті-решт це усвідомила, Бог звернувся до мене в моєму дусі: «Джойс, якщо диявол так сильно хоче вкрасти твій мир, значить, він має надзвичайно важливе значення». І це дійсно так! Тому зараз, коли диявол щосили намагається вкрасти мій мир, я з превеликою радістю даю йому відсіч, знаючи, що так він втрачає ґрунт під ногами. Це не свідчить про те, що я ніколи не засмучуюся, та, навіть засумувавши, я стараюся знайти щось позитивне у будь-якій ситуації. Тож, мені до снаги стримуватися і свідомо берегти мир у серці.

Мати мир у серці — ми єдині, хто відповідає за прийняття цього рішення. Чи готові ви сьогодні обрати рішення на користь Божого миру?

Відкрийте шлях для перемін — помоліться

Господи, дякую Тобі за те, що дав мені Свій мир. Коли диявол спробує його вкрасти, допоможи мені, будь ласка, викрити його нищівні плани. Я не дозволю сатані зазіхнути на мій мир. Натомість я залишатимуся вкоріненим у Тобі.

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon