Світильник і світло

Світильник і світло

Для моєї ноги Твоє слово світильник, то світло для стежки моєї. —Псалом 118:105

Немає чогось, більш дивовижного, ніж Боже Слово, що було дане нам як результат божественного натхнення від Святого Духа. Уявіть собі, останній звертався до людства протягом всієї його історії через Своїх пророків і учнів. Біблія містить у собі відповіді на всі питання, що у нас взагалі колись можуть виникнути. Боже Слово сповнене життєвих принципів, історій про неймовірну Божу милість по відношенню до людей і різноманітних притч, в яких містяться важливі істини, актуальні для кожної без винятку людини, яка живе на землі.

Біблія — це особистий лист від Бога до нас із вами. В ньому йдеться про все, що нам конче потрібно знати. Звісно, бувають випадки, коли Бог звертається безпосередньо до когось із нас і каже щось таке, чого не знайдеш у жодному конкретному розділі чи вірші в Біблії. Однак, таке трапляється. Господь звертається до нас, і те, що ми безпосередньо чуємо, завжди співпадає з Його написаним Словом. Бог обов’язково звернеться до нас і скеровуватиме у будь-якій складній ситуації — тільки шукаймо Його й вивчаймо Його Слово. Коли я потребую Божої поради чи настанови щодо якогось конкретного питання, Він часто нагадує мені певні уривки зі Святого Письма, в яких дається чітка відповідь стосовно того, що мене цікавить.

Між нами кажучи, здатність чути голос Бога щодня (й керуватися підказками Божого Духа) стала звичним устроєм мого життя з того моменту, як я відчула повноту Святого Духа. Господь посилає Його як дар кожному, хто про Нього попрохає (див. Лука 11:13); Святий Дух, у свою чергу, допомагає нам зрозуміти Боже Слово, щоб застосувати його мудрість до своєї конкретної ситуації.

СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ: Читайте Боже Слово як лист, призначений і написаний Богом для вас особисто.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon