Серце, покірне Богові

Серце, покірне Богові

Цього дня Господь, Бог твій, наказує тобі виконувати ці постанови та закони, а ти будеш додержувати, та будеш виконувати їх усім серцем своїм, (усім розумінням своїм) та всією душею своєю. —Второзаконня 26:16, АМР

Вірите чи ні, та один із найкращих способів досягти більш глибокої дружби з Богом — це мати серце, готове коритися Йому. Наше чисте серце, чутливе до Його спонукань і готове покірно відповісти на будь-який Його заклик свідчить про те, що ми перебуваємо в чудовому положенні по відношенню до Бога. Останнє ж відкриває нам можливість насолоджуватися дружбою з Ним і постійно чути Його голос. Для Господа не є таємницею й цілком зрозуміло: поки ми живемо на землі, поти не зможемо досягти досконалості. Та попри це, наше серце має бути досконалим по відношенню до Нього — таким, що прагне чинити правду заради того, щоб догодити Богові й прославити Його.

Відтак, зростаючи у своїх стосунках із Богом, ніколи не забувайте, що будуватися вони мають на тому, Ким Він є — на Його сутності, замість спиратися на Його спроможність щось зробити для вас. Шукайте Його присутності — не Його дарів; шукайте Його обличчя, замість прагнути Його руки. Затямте, одна з найбільших перешкод на шляху до живих, зрілих стосунків із Богом полягає в тому, що ми дозволяємо собі зосереджуватися на перевагах дружби з Богом, замість просто фокусуватися на Ньому як на своєму Другові. Думаю, нам самим було б не до вподоби дізнатися, що дехто прагне дружби з нами винятково задля власної вигоди. Ми відчуваємо, що нас цінують, коли впевнені у правильному ставленні людей до нас — люди хочуть бути нашими друзями просто через те, ким ми є, і лише тому, що їм подобається наше товариство. Той самий принцип можна застосувати й до наших стосунків із Богом.

СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ: Нехай ваші стосунки з Богом базуються на тому, Ким Він є, замість спиратися на те, що Він може для вас зробити.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon