Сила Святого Духа

Сила Святого Духа

Та ви приймете силу, (здатність, могутність і міць,) як Дух Святий злине на вас. —Діяння 1:8, АМР

Божий Дух дає силу всім, хто бажає чути Його голос і служити Йому. Людина може мати бажання щось робити, але не мати сили або спроможності цим займатися. Однак усе може вмить змінитися, коли вона приймає хрещення Святим Духом.

Напевно, ви пам’ятаєте, що Ісус хрестився, занурившись у воду, але зазначу, що водночас Він отримав хрещення Святим Духом. Інакше кажучи, Ісус занурився в силу Святого Духа, і це дало Йому здатність виконати доручення, або задум, заради якого Бог-Отець послав Його на землю. У Діяннях 10:38 сказано: “Ісуса, що був із Назарету, (Бог) помазав Святим Духом і силою”, — і як продовження ходив Він, добро чинячи й усіх уздоровлюючи, кого поневолив диявол, бо Бог був із Ним” (АМР). Повірте, перш ніж Ісус спромігся почати Своє земне служіння, Він був помазаний Святим Духом і силою. Щодо нас, коли ми сповнюємося Святого Духа, то отримуємо здатність чітко чути Божий голос і на додачу — все потрібне для життя й служіння в Божому Царстві. Це стає можливим, оскільки черпаємо силу (здатність, могуть і міць) у Святому Дусі, Який злинув на нас для того, щоб зробити Своїми свідками. Саме ця сила робить нас спроможними на виконання всього, до чого закликає нас Бог.

Надзвичайно важливо зрозуміти, що Ісус, допоки не прийняв сили Святого Духа, не вдавався до якихось надзвичайних вчинків, чудес і могутніх справ. Якщо Йому була потрібна сила Святого Духа, то нам і поготів. Тож просіть Бога сповнити вас сили Святого Духа сьогодні й щодня.


СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ: Вам необхідно прийняти силу від Бога — це так само легко, як увімкнути світло в кімнаті!

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon