Слово знання

Слово знання

…А другому (дається здатність промовляти) слово знання (й розуміння) тим же Духом. —1 до Коринтян 12:8, АМР

Слово знання проявляється майже так само, як і слово мудрості. Існує кілька різних думок стосовно того, що таке слово знання. Однак більшість дослідників погоджуються з тим, що слово знання — це коли Бог повідомляє щось людині стосовно ситуації, в якій вона перебуває; коли людина отримує надприродне знання щодо того, про що вона сама ніколи не змогла б довідатися.

Іноді, коли Бог звертається до нас і дає слово знання стосовно інших людей, ми усвідомлюємо, що з ними відбувається, або розуміємо, що їм потрібно робити в конкретній ситуації. Проте нам ніколи не слід переконувати когось у тому, що отримали надприродне знання про якусь подію чи ситуацію його життя. Натомість маємо смиренно повідомити про це людину й віддати в Божі руки переконання її стосовно достовірності нашого повідомлення. Та буває, що Господь дає нам слово знання винятково для молитви за когось.

Хоча слово знання часто дається нам як інструмент служіння, завдяки якому можемо допомогти іншим людям, воно також має цінність для нашого особистого життя. Наприклад, я часто починаю рухатися в цьому дарі, коли щось гублю або кладу не на своє місце. Мені ніяк не вдається знайти цю річ, та раптом Святий Дух показує мені образ чи картину, дає підказку або навіть конкретне слово стосовно того, де вона знаходиться. Це досить практичний приклад того, як Бог дає мені знання, яке я ніколи не здобула б природним чином — саме так слово знання може діяти й у вашому житті.


СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ: Освіта — це добре, однак Боже знання є набагато кращим, тому покладайтеся на Нього в будь-якій ситуації.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon