Слухайте Бога й коріться Йому

Слухайте Бога й коріться Йому

А Симон,(названий Петром,) сказав Йому в відповідь: Наставнику, цілу ніч ми (тяжко) працювали, і не вловили нічого (у свого невода), та за словом Твоїм укину невода (у воду ще раз). —Лука 5:5, АМР

Бог приготував для нас благословення й нові можливості. Для їх отримання спочатку нам потрібно почути Його голос, і тоді, побачивши їх очима віри, ми зможемо рухатися в напрямку безпосередньо до них. Прийнявши такий план дій, іноді нам доведеться чинити попри власні бажання, роблячи те, що ми не вважаємо надто важливим, або з чого, як нам здається, не вийде нічого путнього. Проте наша пошана й довіра Богові має перевершувати нашу особисту думку, наші бажання або відчуття. Найкращий приклад цього можна знайти у 5 розділі Євангелія від Луки. Петро й деякі інші учні Ісуса всю ніч ловили рибу, проте безрезультатно. Вони дуже стомилися й, по суті, були неймовірно виснажені та морально спустошені. Учням конче потрібен був добрий відпочинок і сон. Скоріш за все, вони також дуже зголодніли. Вони тільки-но закінчили вимивати й скручувати свого невода, а це завдання, повірте, було не з простих.

Згодом на березі озера з’явився Ісус і сказав їм: за бажання вловити ще хоч трохи риби, учні мають знову закинути невода, але цього разу — вже на більшій глибині. Почувши це, Петро спробував пояснити, що вони тяжко працювали цілу ніч. Як результат — нуль риби й надзвичайна втома. Проте він погодився спробувати ще раз, адже це велів Ісус.

До речі, саме таке ставлення Господь прагне побачити в нас. Напевно, є щось, чого нам робити не хочеться; можливо, ми не відчуваємо, що повинні це робити, або нам це не здається гарною ідеєю; може, ми боїмося, що нічого не вийде, однак маємо бути готові послухатися Бога й підкоритися Йому у відповідь на Його звернення.

СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ: Будьте готові підкоритися Богові, навіть не відчуваючи, що маєте це зробити. Повірте, Він уже приготував для вас щось неймовірне!

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon