Сміливо приходьте до Божого престолу

Сміливо приходьте до Божого престолу

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Отож, приступаймо з відвагою до престолу благодаті, щоб прийняти милість та для своєчасної допомоги знайти благодать. – До Євреїв 4:16

Бог прагне, щоб ми виробили звичку завзято і якомога швидше бігти до Нього по Його благодать (надприродну внутрішню силу). Він бажає, щоб ми цілковито покладалися виключно на Нього. Але ворог щосили намагається обдурити нас і переконати в тому, що ми не варті перебування у святій Божій присутності. Сатана старається вмовити й схилити нас до згоди, мовляв, через величезну кількість помилок Бог не хоче мати з нами нічого спільного. Та в Божому Слові читаємо зовсім протилежне. Згідно зі Святим Письмом, ми — Його викуплені й прощені діти — можемо сміливо наближатися до Його престолу благодаті.

Сьогодні вам слід усвідомити цю істину й прийняти тверде рішення керуватися в житті винятково нею. Замість казати: «Я не відчуваю, що Бог мене любить», «Я не відчуваю, що Він мені пробачив», або «Я не відчуваю, що маю надію на краще майбутнє», почніть проголошувати: «Бог любить мене, й ніщо не може відділити мене від Його любові. Бог пробачив мені, й навіть зараз я можу наблизитися до Нього з упевненістю в тому, що Він приймає мене».

Кожного разу, почуваючись недостойними, пам’ятайте, про що сказано в Божому Слові, а потім сміливо йдіть на зустріч до свого Небесного Батька. Бог чекає на вас із нетерпінням і відкритими обіймами — Він завжди готовий прийняти вас.

Відкрийте шлях для перемін — помоліться

Боже, я сміливо приходжу до Тебе, адже у Слові Твоєму сказано, що Ти пробачив мені, й я можу повсякчас наближатися до Тебе. Дякую, Господи, за Твоє прощення й Твою благодать, що завжди за потреби допомагають мені.

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon