Сміливість бути собою

Сміливість бути собою

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Я в Бозі хвалитиму слово Його, на Бога (я опираюсь, сподіваюсь) і надію кладу, й не боюся, що може людина, яка є тілесною, учинить мені? – Псалом 55:5, АМР

Невже ви не втомилися грати в ігри, носити маски і, замість бути самими собою, вдавати з себе когось іншого? Хіба вам не хочеться бути вільними й розраховувати на те, що вас прийматимуть такими, які ви є, а не змушуватимуть натомість бути тим, ким, насправді, ви навіть не знаєте, як бути? Чи не хочеться вам пишатися своєю унікальністю і не пориватися бути схожими на інших?

Бажаючи здолати невпевненість і стати людиною, якою створив вас Бог, вам доведеться стати сміливими й просто бути не схожими на всіх інших. Нещастя й розчарування починають наповнювати наше життя, коли ми намагаємося приховати свою унікальність, особливість і пробуємо бути як усі. Господь бажає, щоб ви любили й приймали себе такими, якими Він створив вас, а не намагалися відповідати очікуванням інших людей чи бути такими, якими, на вашу думку, вас хочуть бачити. Спитайте себе: «Кому я намагаюся догодити — Богові чи людям?» Справжні мир і радість приходять у життя тоді, коли зосередитися на догоджанні Богові, а не людям.

Господь знав, що робив, створюючи вас. Ви — унікальна людина, особистість, дивно й прекрасно утворена Богом! Прийміть себе як нове створіння в Ісусі Христі, здобудьте впевненість і відчуття захищеності у житті, відкривши свою справжню сутність у Ньому.

Відкрийте шлях для перемін — помоліться

Боже, я не боятимуся людей. Я прагну черпати свою впевненість і відчуття захищеності в моїх стосунках із Тобою. Сьогодні я приймаю рішення бути унікальною людиною, якою Ти мене створив. Я волію догоджати винятково Тобі.

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon