Соціальна справедливість

Соціальна справедливість

Він чинить суд сироті та вдові, і любить приходька, щоб дати йому хліба й одежу. – Второзаконня 10:18

Бачити або чути про те, що хтось відчуває гостру потребу, і зовсім нічим не зарадити ― це геть неправильно. Дозвольте пояснити, що я маю на увазі. Кілька років тому Господь показав мені, як сильно Він прагне, щоб я відновлювала справедливість у житті пригноблених. Він закликає до цього всіх, хто вважає себе частиною Тіла Христового. Ще від часів Старого Заповіту, коли ми отримали Закон, Бог шукав людей, які допомагали б сиротам, вдовам, безбатченкам, пригніченим, бідним, самотнім і покинутим. Звертаючись до Ізраїльтян через Мойсея, Він сказав: «Жодної вдови та сироти не будеш гнобити» (Вихід 22:21). Бог і досі «чинить суд сироті та вдові, і любить приходька, щоб дати йому хліба й одежу» (Второзаконня 10:18). Бог чітко пообіцяв Своєму народу, Ізраїльтянам, благословити діла рук їхніх, якщо піклуватимуться про чужинців, вдів і безбатченків (див. Второзаконня 14:29).

Напевно, найбільш самотніми і покинутими людьми у сучасному світі є дівчата, які змушені для виживання займатися проституцією, хлопці-сироти, чиї батьки померли від СНІДУ, в’язні, які проводять кожнісінькій день і ніч на самоті у своїй камері, безпритульні, що живуть на вулицях… коротше кажучи, у світі величезна кількість людей, які вкрай потребують допомоги.

Можливо, мої слова вас тільки пригнічують, і ви думаєте: «Як я взагалі можу цьому зарадити?» Але Бог показав мені: навіть незважаючи на те, що я не можу розв’язати всіх проблем у світі, я все одно спроможна змінити його на краще, коли полегшу страждання хоча б однієї людини. Будь ласка, не думайте, що для цього вам чогось бракує. Нужденні, пригнічені, голодні й безпритульні люди оточують нас з усіх боків. Чи ви готові вже сьогодні допомогти їм хоча б чимось?


Відкрийте шлях для перемін — помоліться

Господи, Ти чітко показуєш нам, що Тобі не байдужі бідні й самотні люди. Зроби моє серце схожим на Своє, щоб я міг відновлювати справедливість у світі, і покажи нужденних і поранених людей, яким я можу допомогти.

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon