Сповнюйтеся миру й радості

Сповнюйтеся миру й радості

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Бог же надії нехай вас наповнить усякою радістю й миром у вірі (через довід вашої віри), щоб ви збагатились (були переповнені) надією, силою Духа Святого! – До Римлян 15:13, АМР

Кілька років тому в моєму житті був дещо складний і важкий період — повна відсутність хоч якої радості і якогось миру. Щоразу, припускаючись помилки, навіть найменшої, я одразу починала себе засуджувати й сердитися, що не спроможна бути «досконалою християнкою». Та якось одного дня я натрапила на Послання до Римлян 15:13: «Бог же надії нехай вас наповнить усякою радістю й миром у вірі…» Ось воно! Нарешті я все збагнула! Тоді я чітко усвідомила, що глибоко занурилася в сумніви й невір’я, дозволивши дияволові мучити мене за допомогою негативного мислення, гніву й нетерплячості. Через це я зовсім забула, що віра в Бога й здатність довіряти Його Слову приносять мир і надію в життя, допомагаючи подолати всі недоліки, хиби й слабкості.

Боже Слово дало мені відповідь. Ісус настільки сильно любить мене, що не лише пробачив усі мої колишні гріхи, але й, зазирнувши в майбутнє, простив мені всі хвилини слабкості, коли я ще маю потерпіти поразку. Ви, як, власне, і я, не повинні дозволяти дияволові підсовувати вам недовірливі питання або сумніви. Затямте вже сьогодні, що Бог поставив просто перед вами мир, надію й радість. Тож не зволікайте — зверніться до Божого Слова й дозвольте йому розпалити вашу віру.

Відкрийте шлях для перемін — помоліться

Господи, щоразу, коли я починатиму вірити диявольській брехні, нагадай мені істину, яка міститься у Твоєму Слові. Я вірю в Тебе й відсьогодні приймаю Твій мир, Твою надію й радість.

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon