Сповідуйте гріхи й моліться

Сповідуйте гріхи й моліться

Признавайтесь один перед одним у своїх прогріхах, (помилках, неправильних учинках, злих ділах, провинах) і (також) моліться один за одного, щоб вам уздоровитись (і повернутися до правильного стану розуму й серця). —Яків 5:16, АМР

Гріх віддаляє нас від Бога. Він змушує нас почуватися так, ніби Господь дуже далеко від нас; через гріх у нас може виникнути бажання сховатися від Бога або перестати з Ним спілкуватися; і що найнеприємніше — він може завадити нам чути Божий голос. Знаючи, що згрішили, ми повинні попрохати в Бога пробачення й прийняти його, адже Він обіцяє пробачити нам, якщо покаємося у своїх гріхах. Приховані гріхи можуть мати над нами владу, і тому іноді буває дуже корисно зізнаватися іншим людям у своїх прогріхах і провинах — про це йдеться у нашому вірші на сьогоднішній день. Для того щоб відкритися комусь і попрохати його помолитися за нас, перш за все, маємо знайти таку людину, гідну нашої довіри, і наступним кроком — відкинути вбік гордість, покірливо розповівши їй про ситуацію, що склалася. Коли вам важко це зробити, попрохайте у Бога допомоги, щоб стати більш смиренними. Адже друг, якому ви зможете довіряти, стане для вас великим благословенням. Знайди ви того, кому сміливо скажете: “Я стикаюся зі спокусами у певній сфері і хочу бути вільним. Мені важко, і тому мені потрібно, щоб ви за мене молилися”, — і результат вас просто приголомшить.

Пам’ятаю, колись я дуже сильно страждала через заздрість, яку відчувала по відношенню до однієї зі своїх подруг. Я молилася про це, однак відчуття заздрості мене не полишало, тому я вирішила поділитися цією проблемою з Дейвом, попрохавши його за мене молитися. Зізнаюся щиро, винесення цієї проблеми на світло вщент зруйнувало ту владу, яку вона мала наді мною — я звільнилася від неї.

Насамкінець хочу порадити: спершу по допомогу завжди звертайтеся до Бога, проте, потребуючи участі вірного друга чи духовного наставника, не дозвольте ніякій гордості завадити вам до них звернутися.

СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ: Якщо вам справді потрібно перед кимось сповідати свої гріхи, то нехай ніяка гордість не завадить вам у цьому.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon