«Спокуса» робити добро

«Спокуса» робити добро

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Тому то, хто думає, ніби (твердо) стоїть він (і має непохитну рішучість чинити добро), нехай стережеться, щоб не впасти (в гріх)! – 1 до Коринтян 10:12, АМР

Одна з головних помилок, припускаючись яких ми потрапляємо в спокусу й починаємо грішити, — це звичка бути надто високої думки про себе, покладатися на себе й довіряти собі. Таке ставлення може посіяти в нашому серці тільки наш ворог. Ми стаємо гордими й нам здається, що все тримаємо під контролем, та раптом сатана спокушає нас, і ми, потрапивши в пастку, чинимо гріх.

Напевно, наступне твердження приголомшить вас, та, попри це, скажу: ви повинні знати, що існують і добрі спокуси. Мусимо усвідомити, що сатана спокушає нас чинити зло, тоді як Бог, зі Свого боку, спокушає, або спонукає, нас творити добро. Щоразу, коли ворог пропонує нам зробити неправильний вибір, Господь завжди має напоготові прекрасне рішення, яке радить нам прийняти. Коли бажання грішити здається нам непереборним, пам’ятаймо, що Святий Дух, Який набагато сильніший за нашого ворога, також намагається спокусити нас, але в хорошому сенсі. Він бажає надихнути вас і, врешті, змусити здійснювати великі діла для Божого Царства — тільки дозвольте Йому діяти у вас.

Бог намагається врятувати наше життя. Він прагне підкріпити нас, щоб незалежно від життєвих обставин, труднощів і випробувань, ми були врятовані й захищені під Його покровом. Коли Господь спокушає вас чинити добро, найкраще з того, що ви можете зробити, — це скоритися Йому.

Відкрийте шлях для перемін — помоліться

Святий Духу, я прагну навчитися зважати на Твої добрі «спокуси» й завжди коритися Тобі. Коли ворог щосили старається, аби я спіткнувся, покажи мені Свою волю й ту стежку, яку я маю обрати, замість прислухатися до спонукань диявола.

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon