Справа майстра хвалить

Справа майстра хвалить

За Господом, Богом вашим, будете ходити, і Його будете боятися (й шанувати)… і голосу Його будете слухатися. —Второзаконня 13:5, АМР

Щойно ми починаємо чути Божий голос і коритися Йому, надзвичайно важливо навчитися виконувати всі Його накази й настанови. Покірність підносить наші стосунки з Ним на новий рівень і підкріплює нашу віру. Між нами кажучи, коли йдеться про нашу здатність чути голос Бога й коритися Йому, то доречним буде вислів “справа майстра хвалить”. Інакше кажучи, набуваючи досвіду в якійсь справі, ми стаємо впевненішими. Адже для того щоб навчитися цілковито коритися Богові й прислухатися до Його вказівок, нам потрібен певний досвід. Навіть усвідомлюючи всю досконалість Божих шляхів і цілковиту дієвість Його плану, ми все одно іноді поводимося, наче невігласи, чуючи Його прохання, що вимагає нашої особистої жертви. З іншого боку, ми починаємо боятися, що не чуємо Божого голосу досить чітко, а тому проявляємо надмірну обачність, перш ніж виконати Його прохання.

Принагідно хочу закликати вас не боятися чимсь пожертвувати або припуститися помилки. У житті є багато речей, набагато гірших за якісь наші помилки. Ісус сказав: “Ідіть за Мною”. Я щиро вірю: коли ми зробили все можливе, щоб почути голос Бога, то наступним буде “крок за вірою, щоб дізнатися”, чи дійсно почуте нами було Його голосом. Перебуваючи осторонь усе своє життя через страх, ми ніколи не зрушимо з місця й не розвинемо здатність чути Божий голос. Він не сказав: “Вийдіть першими, а Я йтиму за вами”. Тому я збагнула: краще нам поспішити виконати Його наказ, інакше все своє життя ми залишатимемося нещасні — я гарантую вам такий результат.

Згадайте, коли наші діти вчаться ходити, ми не сердимося на них за те, що спотикаються і падають. Ми з розумінням ставимося до того факту, що для навчання ходьбі потрібен час, відтак щосили намагаємося їм допомогти. Так само Бог поводиться і з нами, тож рано чи пізно Він навчить нас чути Його голос — тільки ступаймо кроки за вірою, щоб не застигати на місці через страх.

СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ: Слухайте голос Божий, учіться відрізняти його від усіх інших голосів і сміливо коріться всьому, що Він вам скаже чи накаже.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon