Справжня насолода

Справжня насолода

Адже Він наситив спустошену душу, — наповнив добром спраглу душу. —Псалом 106:9, УТТ

Сподіваюся, у вашому житті з Богом були такі часи, коли ви відчували надзвичайне задоволення. Адже Він — єдиний, хто здатен по-справжньому наситити нас і вдовольнити нашу душевну тугу, тому не гайте часу на пошуки задоволення в інших місцях. Байдуже, що ми маємо в житті, куди б не поїхали або чим би не займалися — ніщо, окрім Бога, по-справжньому нас не ублаготворить. Гроші, подорожі, будинки, меблі, одяг, грандіозні можливості, шлюб, діти й усі інші благословення, звісно, можуть радувати нас і приносити тимчасову насолоду. Але остання залежить лише від того, що відбувається з нами саме цієї миті, якогось певного часу, тоді як справжнє щастя, яке нам хоче дати Бог, спирається на внутрішню впевненість у Його добрості, що взагалі не залежить від зовнішніх обставин.

Ми ніколи не будемо щасливі, якщо тільки не віддамо Богові першість у своєму житті. Проте, коли зробимо це, все інше Він нам додасть (див. Матвій 6:33).

Ми витрачаємо час і гроші, ретельно й обережно плануємо всі свої дії, аби мати змогу щодня прогодувати себе й свою родину фізичною їжею. Іноді ми навіть знаємо сьогодні, що їстимемо завтра! Отже, так само, як ми постійно дбаємо про своє фізичне тіло, маємо зміцняти себе духовною їжею. Проте часто складається враження, ніби ми вважаємо, що, навіть не підкріпляючи свій дух Божим Словом і не наповнюючись Його присутністю, зможемо мати чудові стосунки з Богом. Намагайтеся знайти Його як мінімум так само старанно, як шукаєте фізичну їжу.

Ми були створені, щоб насолоджуватися життєдайними стосунками з Богом. Нам у житті завжди чогось бракуватиме, якщо не навчимося прикладати максимум старань до всього вище вказаного. Та почни ми споживати Боже Слово, наче щоденну їжу, таким чином кожного дня насолоджуючись Його присутністю, і глибоке нескінченне вдоволення від життя не забариться.

СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ: Підкріплюйте свою внутрішню людину духовною поживою так само, як підкріпляєте своє тіло звичайною їжею.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon