Спростіть свої молитви

Спростіть свої молитви

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

…Бо дуже могутня (і сильна) ревна (щира, невпинна) молитва праведної людини! – Яків 5:16, АМР

Я зрозуміла, що прості, щирі, сповнені віри молитви завжди привертають Божу увагу. На жаль, ми часто забуваємо про це і перетворюємо їх на велику виставу, тоді як насправді молитва — це виключно спілкування з Богом. Потрібно пильнувати, щоб, молячись, не перейматися своїми власними цілями вразити оточуючих. Іноді мені здається, що ми вважаємо, ніби повинні бути красномовними під час молитви. Ми хочемо своїми фразами справити на Бога враження і виглядати більш свято, тоді як Бог жадає просто поговорити з нами.

Бажання Господа — щоб ми спілкувалися з Ним, немов із другом, не змінюючи тону свого голосу на якийсь дивний і незвичний. Якщо ми у повсякденному житті не говоримо мовою Івана Огієнка чи іншого перекладача Біблії, то не використовуймо її і під час молитви. Також не потрібно вводити в статус закону кількагодинні молитви. Відводити у своєму щоденному графіку окремий час для молитви — це чудово, але тривати вона має рівно стільки, скільки потребує того ваш дух у цей визначений час. Опісля повертайтеся знову до своїх буденних справ, допоки ще раз не відчуєте потреби у додатковій молитві.

Молитва стане для вас приємною за однієї умови — розгляньте її як можливість вклонитися Богові, прославити Його за все, що Він робить для вас, прийняти Його допомогу і дозволити Йому брати участь у всіх ваших справах. Не намагайтеся вразити Господа — не цього Він хоче… Його бажання — жити з вами. Не влаштовуйте вистави, просто запросіть Його увійти у ваше життя.

Відкрийте шлях для перемін — помоліться

Святий Духу, не дозволяй мені перетворювати молитву на виставу! Я не хочу молитися якимсь певним чином або визначену кількість часу тільки для того, щоб справити на Тебе враження. Я прагну, щоб Ти був моїм найкращим другом і брав участь у кожній сфері мого життя.

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon