Спілкування з Богом

Спілкування з Богом

Спільність же наша (насправді відбувається) з Отцем і Сином Його Ісусом Христом. —1 Івана 1:3, АМР

Господь прагне спілкуватися з нами. У нашому сьогоднішньому вірші апостол Іван пише про спільність із Отцем і Сином, а в Другому посланні до Коринтян 13:14 апостол Павло згадує про спілкування зі Святим Духом. Остання виражається в нашому спілкуванні з іншими віруючими і також із Самим Божим Духом. Оскільки Святий Дух мешкає в серці нас, нам не треба далеко ходити, щоби з Ним поспілкуватися. Напевно, гарним прикладом спілкування буде опис стосунків двох людей, які живуть разом, — чоловіка й дружини. Я живу в одному будинку зі своїм чоловіком Дейвом, і ми з ним дуже близькі. Ми разом працюємо і взагалі багато чого іншого також робимо разом. Іноді він іде пограти в гольф, але навіть тоді ми підтримуємо з ним зв’язок по телефону. Також час від часу він дивиться спортивні програми по телебаченню, і хоча мене вони особливо не цікавлять, я все одно залишаюся з ним в одному будинку. Ми з Дейвом разом їмо, спимо й разом користуємося ванною кімнатою вранці, коли кудись збираємося. Отож у присутності одне одного ми проводимо немало часу. Ми не завжди розмовляємо, але постійно пам’ятаємо одне про одного. Усупереч тому, що іноді нам хочеться помовчати, спілкуємося ми також дуже багато. Я розмовляю з Дейвом і про те, що є для мене важливим, і про те, що майже мене не цікавить. Він робить те саме, коли спілкується зі мною. За роки спільного життя ми навчилися: коли один говорить, інший слухає.

Отож найпростіше визначення спілкування звучить наступним чином: це співіснування двох людей, а також їхня здатність говорити й слухати одне одного. Святий Дух завжди перебуває з нами поруч. Він мешкає в серці нас і ніколи нас не залишає. Ми можемо поговорити з Ним, і Він завсіди нас вислухає. Але що важливо — Він постійно звертається до нас, тому прислухаймося до Нього.


СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ: Навчіться почуватися зручно в Божій присутності. Ставтеся до Нього як до шановного гостя, що завітав до вас додому.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon