Ставтеся до людей добре

Ставтеся до людей добре

Хто вухо своє затикає від зойку убогого, то й він буде кликати, та не отримає відповіді. —Приповісті 21:13

У нашому вірші на сьогоднішній день йдеться про те, що ігнорування потреб людей, байдуже ставлення до їхніх нужд і бездіяльність по відношенню до того, аби їх задовольнити, приведе нас до розчарування. Навіть за нагальної потреби, Бог не захоче відповісти на наші прохання про допомогу. Замисліться над тим, що ми повинні бути добрими не лише до наших друзів і родичів, а й до людей, що нас оточують і живуть із нами поруч. Колись я прочитала статтю про середній вік безпритульної людини в Сент-Луїсі. Це сім років! І це — у моєму рідному місті! Мабуть, років двадцять тому я відреагувала б на цю статистику таким чином: “Це просто жахливо! Куди дивиться уряд?” Однак зараз я більш відповідально ставлюся до подібних питань і починаю міркувати: “Що я можу зробити, аби це змінити?” Вочевидь, хтось на це скаже: “Вам, Джойс, легко казати; у вас велике служіння й підтримка багатьох людей, спроможних надати допомогу”. Можливо, у вас немає таких ресурсів, які є в розпорядженні нашого служіння. Проте ви маєте таку саму здатність молитися, як і я. З іншого боку, у вас є можливість віддати свої пожертви служінням, що намагаються допомогти нужденним людям і покрити їхні нужди. Ще один спосіб — трохи десь послужити добровольцем, волонтером. Кожен із вас спроможний щось зробити — тільки дійсно цього прагніть!

Мало хто задумується, що часто ми не отримуємо відповіді на свої молитви й не можемо почути голос Бога, бо у своєму ставленні до людей, які нас оточують і опинилися в скруті, не проявляємо милосердя й співчуття. Повірте, насправді ми можемо пожати великий урожай у своєму житті, просто будучи добрими до інших! Для Бога дуже важливим є наше добре ставлення до людей. Якщо про вас колись забували або погано до вас ставилися, то не секрет, як це може бути неприємно. Тож, бажаючи ефективних молитов — таких, щоб Бог одразу нашорошував вуха, почувши ваш голос, — вам доведеться допомагати людям і бути добрими до них.


СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ: Одним із ваших найкращих учинків у житті може стати допомога тому, кому поталанило менше за вас.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon