Станьте у виломі

Станьте у виломі

І шукав Я між ними чоловіка, що поставив би загороду, і став би в виломі перед Моїм обличчям за цей Край, щоб Я не знищив його, та Я не знайшов! —Єзекиїл 22:30

Вилом, пробоїна або пролом, — це простір між двома об’єктами, між двома частинами чогось одного. Він заважає цим двом бути одним цілим, об’єднатися воєдино. Це стосується як неживих предметів, так і людей. Щодо мене, то коли я проповідую в інших країнах, між слухачами і мною утворюється вилом. Наприклад, між нами існує фізичний вилом, коли я стою на сцені, а вони сидять у залі; також нам не уникнути й культурного вилому, та найбільше мене турбує мовний вилом. Якщо я хочу, аби люди мене зрозуміли, то маю проповідувати через перекладача — того, хто стане за мене в мовному проломі, щоб я змогла ефективно донести послання до людей, з якими не говорю однаковою мовою. Перекладачеві доводиться говорити від мого імені, щоб закрити вилом, або пробоїну, і слухачам було зрозуміло все, що я кажу.

У книзі Єзекиїла 22:29–31 йдеться про когось, хто міг би стати у виломі. Наведений вище вірш якраз узятий із цього уривку і є, напевно, одним із найсумніших віршів у всій Біблії. У ньому Бог, по суті, каже: “Я шукав когось, хто погодився б молитися за цілий край, і нікого не знайшов, тому Мені довелося знищити його”. Господу була потрібна лише одна людина, яка вдалася б до молитви — таким чином цілий край було б врятовано. Розумієте, якою важливою може бути молитва заступництва? Лише одна людина могла докорінно змінити долю цілої країни і вберегти її завдяки своїй молитві! Отож будьмо готові молитися; будьмо чутливі до випадків, коли Святий Дух спонукає заступитися за інших і якомога швидше коритися Йому. Хочу наголосити, що насправді неможливо чітко знати, коли саме наша молитва може стати тією єдиною загородою, що закриє вилом і дасть Божій силі можливість вилитися на відчайдушну ситуацію.


СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ: Скажіть Богові про свою готовність молитися за інших людей і одразу почніть це робити, якщо Він покладе вам на серце і в пам’яті постане якась людина.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon