Створіть відповідну атмосферу

Створіть відповідну атмосферу

Коли можливо, якщо це залежить від вас, живіть у мирі зо всіма людьми! —До Римлян 12:18

За бажання почути голос Бога, маємо створити атмосферу, що приведе нас у Його присутність. Під “атмосферою” я маю на увазі наше суспільне оточення, і людей, що перебувають поруч із нами, тобто загалом настрій, що переважно нас оточує. Атмосферу можна створити за допомогою відношення серця. Певне відношення може або зробити наші стосунки з Богом більш тісними, або завадити нам у їх зміцненні й розвитку. Щоб почути Божий голос, нам потрібно підтримувати у своєму житті атмосферу миру, а останній буде в серці лише за умови віри в Бога й готовності пробачити своїм кривдникам. Повірте, присутність ворожнечі в атмосфері можна відчути. Так само спокій і легкість відчутні в тих місцях, де люди в будь-якій ситуації намагаються зберігати мир і спокій. Тому робімо все можливе для створення й підтримання атмосфери миру всюди, хоч би куди ми йшли, адже неможливо почути голос Бога посеред сум’яття й замішання. Ставлення, побудоване на ворожнечі й розбраті, зовсім не сприяє створенню атмосфери, в якій Бог міг би звернутися до нас; Він зможе це зробити лише в атмосфері спокою, де мир і любов панують у серцях і думках людей.

Пережити повноту Божої присутності можливо — тільки підтримуймо як навколо себе, так і у своїх серцях певну атмосферу, що шануватиме Його. За бажання почути голос Бога, ми повинні відкинути будь-які прояви хибного ставлення й підкоритися Господу Ісусу Христу. Саме це створить у нашому житті відповідну атмосферу, в якій зможемо пережити Його присутність і почути Його голос.

СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ: Візьміть на себе роль “миротворця”, що активно протистоїть атмосфері ворожнечі й розбрату у своєму житті.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon