Стосунки, що постійно розвиваються

А путь праведних (людей, які не йдуть на компроміс,) ніби те світло ясне, що світить все більше та більше,(яскравіше і яскравіше) аж (допоки не досягне всієї повноти й слави) повного дня! Приповісті 4:18, АМР

Між нами кажучи, здатність чути Божий голос надає людині безліч переваг. І одна з найбільших — те, що ця здатність постійно розвивається. Вона не є якоюсь навичкою, що можна засвоїти; вона, скоріше, є наслідком живих і тісних стосунків, що з часом лише поглиблюються. У міру того, як наші взаємини з Богом розкриваються й переходять на якісно новий рівень, ми вчимося спілкуватися з Ним частіше, ефективніше й на більш глибокому рівні; наше слідування за Святим Духом відкриває для нас нові грані Його особистості; ми навчаємося більш упевненій молитві; стаємо спроможні ясніше й чіткіше чути Його голос.

Можу припустити, що раніше ви були щасливі у своїх стосунках із Богом і вважали, що в них цілком і повністю панує радість, мир і спокій. Але раптом без жодної очевидної причини ви почали відчувати неспокій, нудьгу, невдоволення й стали постійно відволікатися на щось інше? Чи виникало у вас колись неприємне відчуття того, що ваші з Богом стосунки якісь уже не ті й розвиваються якось не так? А може ви відчували бажання щось змінити? Здебільшого, коли відбувається щось подібне, це означає, що Дух Святий намагається вам щось сказати. Ваш внутрішній чоловік (ваш дух, або та частина вашого єства, що спілкується з Богом) напевно знає, коли у вашому молитовному житті щось не ладиться, адже Дух Святий живе у вашому дусі й повідомляє, коли ваші з Богом стосунки потребують змін. Тож маєте бути достатньо сміливі, аби вирішити йти за Божим Духом. Звісно, Він знає про нашу готовність до чогось більшого й тому спонукає сягати глибин у нашому з Ним спілкуванні. Святий Дух заохочує нас навчитися чути Його голос ще чіткіше. Бог завжди кудись рухається, Він прагне завсіди бачити нас поряд. Ніколи не бійтеся випробовувати щось нове, досі небачене в стосунках із Богом: залишати позаду один спосіб чи метод спілкування й рухатися вперед до чогось незвіданого.

СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ:

Пам’ятайте, здатність чути Божий голос — це не навичка, а результат наших стосунків із Ним.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon