Стримуйте свої бажання

Стримуйте свої бажання

Господи, всі бажання мої перед Тобою, зідхання ж моє не сховалось від Тебе. —Псалом 37:10

Бог говорить у Своєму Слові: якщо ми втішатимемося Ним, то Він дасть нам найпотаємніші бажання й прохання нашого серця (див. Псалом 36:4). Мені дуже подобається такий варіант, бо за свого життя багато років я провела, засмучуючись через власну неспроможність самотужки отримати бажане. Повірте, прагнучи матеріальних благ, часто ми забуваємо передусім шукати Бога й утішатися знайомством із Ним. Багато років тому я пережила подібне через сильне бажання мати власне служіння. Мені здавалося, що найважливіше у світі заняття — це служити Богові. Однак я мала усвідомити, що служіння Богові й близько не є таким важливим, як Сам Бог.

Поміркуйте, чи стримуєте ви власні бажання й понад усе втішаєтеся Богом? Якщо це не так, то ви легко можете змінити ситуацію, нагадавши собі, що насправді для вас є важливим. Принесіть усі свої бажання до Бога, як сказано в наведеному вище вірші. І далі, попрохайте Його усунути ті, що не співпадають із Його досконалою волею для вашого життя.

Пам’ятайте, не всі бажання від Бога, і тому далеко не всі наші бажання здійсняться. Проте ми можемо вірити, що Господь втілить у життя лише ті, які підуть нам на добро. Бог воліє, щоб ви знали: коли ви не одержуєте того, про що прохаєте, це, можливо, тому, що Він приготував для вас дещо набагато краще. Тож розслабтеся; втішайтеся Богом, і тоді Він подбає про все інше.


СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ: Божий план для вашого життя набагато кращий, ніж ваш власний.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon