Стіни зруйновано!

Стіни зруйновано!

…Але все та в усьому Христос, (адже Він об’єднує всіх людей і не бачить між ними відмінності)! —До Колосян 3:11, АМР

У Христі Бог створив єдине нове створіння, в якому зникають усі відмінності — відтак ми стаємо єдиним цілим у Ньому. До речі, на практиці це означає, що ми повинні довіряти Богові й вірити в Його спроможність подбати про все, що нам не сила зробити самотужки. На додачу маємо сприймати все хороше, що отримали від Господа, чи все, що в нас добре виходить, як дар від Нього. Адже Він є все й у всьому! Ми примирилися з Богом завдяки Ісусові, наше життя — у Нім, наша радість і мир — також у Нім. Усе для Нього, в Ньому, до Нього й через Нього (див. До Римлян 11:36).

Вам більше не потрібно порівнювати себе з іншими людьми. Хай скільки умінь і навичок мають інші люди, ми ніяк цього не стосуємося, адже сповнені своїх дарів і талантів. Отож уся наша цінність і вагомість — винятково в Богові. Ми звільнилися від потреби порівнювати себе з іншими чи змагатися з ними, і тому це дає нам можливість бути самими собою. Просто станьте найкращим варіантом самого себе, яким тільки можете бути. У вас добре щось виходить — дякуйте Богові; та коли щось не виходить, не забудьте Йому подякувати за те, що попри це Він усе одно любить вас і тому про все подбає якнайкраще.

Ця правда дозволяє вам увійти в Божий відпочинок і не відчувати агонії чи ненависті до самого себе. Отож не намагайтеся все своє життя стати тим, ким у вас ніколи не вийде стати. Однак якщо ви вже виробили здатність чути Божий голос, то послухайте, як Він говорить вам просто зараз: ви — особлива людина, і тому не потребуєте порівняння себе з будь-ким іншим. Повірте, усі мури, що раніше відділяли вас від людей, були зруйновані в Ісусі Христі, і в Нім ми стали єдиним цілим.


СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ: Бог ніколи не сприятиме вам у перетворенні на когось іншого, проте неодмінно допоможе стати найкращим варіантом людини, якою Він вас створив власноруч.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon