Там, де ви слабкі, Бог сильний

Там, де ви слабкі, Бог сильний

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

І сказав Він мені: Досить (достатньо проти будь-якої небезпеки і дозволяє мужньо триматися) тобі Моєї благодаті (добрості, любові й милості), бо сила Моя здійснюється (досягає досконалості і ефективна) в твоїй немочі. – 2 до Коринтян 12:9, АМР

Яка ви людина — сильна чи слабка? Доведись вам обирати одне з цих слів для описання самого себе, яке з них ви обрали б? Мені здається, що більшість із нас, мабуть, обрала б слово «слабка». Та чи відомо вам, що ви не повинні жити у цілковитій поразці через свої недоліки, слабкості й хиби? Беззаперечно, єдиний спосіб подолати свої мінуси – це всім серцем покластися на Божу силу. А для цього, звісно, доведеться перестати на них зосереджуватися. Не звертайте уваги на те, чого у вас немає або що вам несила. Концентруйтеся на тому, що у Бога є для вас. Зосередьтеся на Його силі і всьому, що Він готовий для вас зробити.

Слабкість притаманна людям, що живуть у світі, — вона не є вашою спадщиною. Ісус прийшов на Землю, помер на хресті і воскрес на третій день не для того, щоб ви були безсилі, безпорадні, невпевнені і жили у поразці. Він пройшов крізь усе це, щоб дати вам спадщину — тобто силу, яка сприятиме у цьому житті, Його силу, що допоможе вам самим управляти обставинами, замість дозволяти їм керувати вашим життям.

Якщо у вашому житті є певна сфера, в якій ви постійно спотикаєтеся, припускаєтеся помилок, то Бог готовий дати вам Свою силу. Отже, наступного разу, відчувши, що ваші слабкості, хиби і недоліки намагаються вас спинити, — пам’ятайте: там, де ви слабкі, Він сильний — і проголошуйте це!

Відкрийте шлях для перемін — помоліться

Боже, я проголошую і сповідую: коли я слабкий, Ти все одно сильний. Тому я не хвилюватимуся через свою слабкість, невпевненість, безпорадність і не житиму через них у поразці. Натомість я буду покладатися на Твою силу, що діє у моєму житті.

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon