Бог запевняє: “Ти можеш Мені довіритися”

Бог запевняє: "Ти можеш Мені довіритися"

Блажен муж, що боїться Господа, (що шанує Його і вклоняється Йому…) Не боїться він звістки лихої, його серце міцне, надію складає (він і покладається) на Господа, (і довіряє Йому)! —Псалом 111:1,7, АМР

Бог іноді звертається до нас, благословляючи непохитним, непорушним миром — він як підтвердження панує глибоко в нашому серці. Можливо, час від часу ви стикаєтеся з ситуаціями, в яких усі навколо радять вам довіряти Богові й зберігати мир у серці. Проте вам не сила збагнути, “як саме” цього досягти. Страх оточує вас, позбавляє рішучості й погрожує усіма можливими негодами. Друзі запевняють вас у тому, що все буде гаразд, проте в це важко повірити, допоки самі не почуєте від Бога звернення до свого серця: “Можеш довіритися Мені; Я про все подбаю. Усе буде гаразд — навіть не сумнівайся”.

У 1989 році на одному з регулярних планових медоглядів лікар виявив у моїх грудях невеличку пухлину — насправді, агресивну форму раку — і порадив негайно зробити операцію. Ця новина викликала в мене неймовірний страх. Мені було важко заснути вночі. Час від часу атаки страху були настільки сильними, що я відчувала: більше не витримаю і втрачу свою віру в Бога. Байдуже, скільки моїх родичів і друзів запевняли мене, що Бог про все подбає — все одно мене сковував сильний страх, допоки однієї ночі, приблизно о третій годині ранку, коли я намагалася заснути й не могла, Бог звернувся до мого серця: “Джойс, ти можеш Мені довіритися”. Не повірите, після цього я вже ніколи не відчувала такого жахливого, хворобливого страху. Я з нетерпінням чекала результатів аналізу, що мав показати стан моїх лімфовузлів. Я прагнула дізнатися, чи потрібне мені подальше лікування, але вже не жахалася, бо усвідомлювала, що перебуваю в Божих руках, і незалежно від того, як далі розгортатимуться події, Він про мене подбає.

Як виявилося згодом, мені не було потрібне подальше лікування. Ми усвідомили, що Бог допоміг мені зберегти життя завдяки виявленню хвороби на ранніх стадіях. У результаті замість страху моє серце сповнилося невимовної вдячності Богові — саме це може відбутися в будь-якій ситуації, навчись ми чути голос Бога.

СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ: Довіряйте Богові — Він ніколи вас не підведе.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon