Три найважливіші види вашої зброї

Три найважливіші види вашої зброї

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Бо ходячи (і живучи) в тілі, не за тілом воюємо ми (і не тілесну зброю використовуємо)… – 2 до Коринтян 10:3, АМР

Сатана за допомогою ретельно продуманої стратегії, хитрощів і обману постійно намагається вести проти вас війну, змушуючи вас сприймати себе як людину, що вже потерпіла поразку. Але Бог дав вам духовну зброю, створену для використання проти диявола. Ось три головних і найважливіших види духовної зброї, застосовуючи які у боротьбі проти ворога, ви одержите перемогу:

  1. Боже Слово. Прийміть його через проповідь, вчення, читання й особисте вивчення Біблії. Перебувайте в Слові, допоки воно не стане для вас одкровенням, натхненним Духом Святим.
  2. Хвала. Цей вид зброї завдає поразки дияволові швидше й ефективніше, ніж будь-який інший, за єдиної умови — хвала має бути справжньою, щирою, від серця. Це не повинні бути просто пусті слова або виконання релігійних обрядів.
  3. Молитва. Молитва — це стосунки з Богом. Ви можете спілкуватися з Ним, прохати Його про допомогу або розповідати Йому про те, що відбувається у вашому серці. Під час молитви також ви можете просто мовчати, перебуваючи в Божій присутності й прислухаючись до Його слів. Для ефективного молитовного життя ми повинні розвинути близькі, особисті, глибокі стосунки з Батьком. Пам’ятайте, що Він любить вас і прагне допомогти.

Навколо нас точиться війна, але Бог б’ється на нашому боці. Він уже дав нам потрібну зброю, тож застосовуйте її, щоб здолати сатану!

Відкрийте шлях для перемін — помоліться

Боже, я надзвичайно вдячний Тобі за те, що маю потрібну мені духовну зброю, яку Ти дав для захисту від ворога. Я знаю, що з Твоєю допомогою можу отримати перемогу в цій битві вже сьогодні!

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon