«Тіло немічне», однак не ви самі

«Тіло немічне», однак не ви самі

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Пильнуйте й моліться, щоб не впасти на спробу, бадьорий бо дух, але немічне тіло. – Матвій 26:41

За ніч до Свого розп’яття Ісус зібрав усіх Своїх учнів у Гетсиманському саду і попрохав всього лиш про одне: «Пильнуйте, (будьте вкрай уважні, обережні й активні) і моліться, щоб не впасти у спокусу. Бо дух бадьорий, але немічне тіло» (Матвій 26:41, АМР). Усе, що треба було робити учням, — це пильнувати і невпинно молитися. Вони ж натомість поснули. Ісус, однак, перебував у молитві, і ангел послав Йому підкріплення у дусі, щоб Він міг витерпіти до кінця, потім померши на хресті. Ісусові ж учні замість безупинно молитися, просто спали, чим і довели, що плоть насправді слабка і немічна.

Особисто для мене ця історія є доказом важливості молитви. Ми, християни, повинні усвідомлювати, що без повсякденної молитви і регулярного спілкування з Богом ми жодними силами не зможемо чогось досягти у житті. В нас постійно точиться битва з нашою «немічною плоттю», та коли ми молитву робимо пріоритетом у своєму житті, Бог підкріплює нас у дусі, допомагаючи долати хиби нашої плоті.

Що сьогодні дає вам силу? Може, це ваша плоть? Чи застосовуєте ви у своєму житті силу, якою Бог так щедро наділяє вас, коли звертаєтеся до Нього з проханням?

Відкрийте шлях для перемін — помоліться

Боже, я дякую Тобі за силу, яку даєш мені, коли молюся. Я розумію, що без Тебе я слабкий, тож приймаю рішення постійно приходити до Тебе в молитві з твердою вірою і впевненістю, що Твоєї сили для мене буде достатньо.

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon