Управляйте своїми емоціями

Управляйте своїми емоціями

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Господь, Бог твій, серед тебе, Велет спасе! – Софонія 3:17

Необхідність управляти своїми емоціями є невід’ємною частиною нашого життя. Доки ми живі, доти відчуватимемо різноманітні емоції, переживатимемо якісь почуття, реагуватимемо на події. Не слід заперечувати існування емоцій або почуватися винними через їх наявність. Однак, потрібно вчитися тримати їх під контролем. І робити це стає набагато легше, коли усвідомлюємо, що не варто довіряти емоціям. По суті, вони можуть стати нашим найлютішим ворогом. Сатана досить вдало використовує наші емоції проти нас, щоб завадити нам йти за Духом. Тому надзвичайно важливо знати, що Господь Бог, який мешкає в кожному з нас, — неймовірно могутній Велет. Божа сила, що діє в нас, наділяє кожного здатністю приборкувати свої емоції, і, замість дозволити нестабільним почуттям і переживанням взяти гору, віддайте провідництво Його вічному, незмінному Слову та Його Духу.

Духовна стабільність і емоційна зрілість не приходять до нас самі собою. Ви повинні прагнути їх усім своїм серцем і прийняти тверде, непохитне рішення їх здобути. Якщо ви зробите емоційну стабільність одним зі своїх життєвих пріоритетів, то Бог обов’язково допоможе вам навчитися управляти вашими емоціями.

Будь ласка, почніть прагнути цього вже сьогодні. Насолоджуйтеся емоційною стабільністю і живіть у цілковитій перемозі!

Відкрийте шлях для перемін — помоліться

Боже, я приймаю тверде рішення прагнути емоційної стабільності. Я не хочу, аби мої емоції керували мною і моїм життям — натомість я бажаю навчитися достойно управляти ними. Дякую Тобі за те, що живеш в мені і в усьому допомагаєш, даючи Свою силу і міць.

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon