Усе пізнається в порівнянні

Усе пізнається в порівнянні

Бо я думаю, що страждання теперішнього часу, (що трапляються нам у житті,) нічого не варті (в порівнянні з) тією славою, що має з’явитися в нас (і відкритися нам)! —До Римлян 8:18, АМР

Поміркуймо, що означає фраза “бути співучасником у стражданнях Христових”? Послухайте мою відповідь на це питання. Щоразу, коли Дух Божий хоче, аби ми робили щось одне, тоді як зовсім іншого бажає наше тіло, останнє завжди страждатиме, якщо обере слідувати велінням Духа. Звісно, нам це не до вподоби, проте у вірші на сьогоднішній день читаємо: за бажання розділити зо Христом Його славу, ми також маємо бути готові стати співучасниками в Його стражданнях. Я й досі пам’ятаю, як сильно страждала й мучилася в перші роки свого християнського життя, коли тільки-но почала ходити за Божим Духом. Я терзалася думками: “Любий Боже, чи мені колись удасться подолати це? Чи досягну я колись такого стану, що зможу коритися Тобі й при цьому не відчувати болю?”

Повірте, щойно тіло зі своїми пожадливостями перестає нас контролювати — і ми досягаємо стану, коли коритися Богові стає легко й навіть приємно. Зараз у моєму житті з Богом є багато такого, що дається мені легко й просто, хоча раніше воно здавалося мені вкрай складним і неприємним. Те саме відбувається з кожним, готовим пройти через будь-які труднощі, аби розділити зо Христом Його славу.

По суті, у Посланні до Римлян 8:18 апостол Павло попереджує: “Нам доведеться трохи постраждати в теперішньому часі, ну то й що? Слава, що буде винагородою за нашу слухняність, повністю затьмарить ті страждання, що нам доведеться стерпіти”. Насправді це дуже добра новина! Те, що нам доведеться знести, або через що ми будемо змушені пройти, насправді є нічим у порівнянні з усім, що Бог зробить у нашому житті, — тільки довіряймо Йому й не припиняймо руху вперед, до перемоги, разом із Ним.

СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ: Бог зробить багато неймовірного, дивовижного у вашому житті, якщо тільки й далі рухатиметеся до перемоги разом із Ним.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon