Усміхніться!

Усміхніться!

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Радісне серце лице веселить, а при смутку сердечному дух приголомшений. – Приповісті 15:13

Кожен із нас уміє усміхатися. Це один із найбільших дарів, даних нам Богом. Від усмішки завжди стає легше й тепліше на душі, і звичайно людям дуже личить, якщо вони усміхаються. Коли радість, що є у вашому житті, очевидна для тих, хто вас оточує, то вона передається всім людям навколо вас. Однак тримаючи Божу радість десь глибоко в собі, не дозволяючи їй проявитися зовні, на своєму обличчі, ви позбавляєте оточуючих вас людей чогось приємного, радісного й утішного.

Багато хто й не здогадується, як зовнішній прояв радості може змінити їхню життєву атмосферу й повсякденні ситуації, навіть життя інших людей. Але радість Господня, що наповнює вас, здатна прогнати всі негативні, гнітючі, сповнені важких переживань думки й обставини. Тож коли всередині нас вирує, буяє Божа радість, то нам не сила стримуватися, і єдине, чим можна тут зарадити, — це виразити, або виявити, почуття задоволення за допомогою усмішки!

Я ніколи не надавала усмішці такого великого значення, допоки Господь не показав мені, який революційний вплив вона може мати на світ. Коли ви висловлюєте радість за допомогою спокійної й щирої усмішки, це приваблює гарні речі у ваше життя і допомагає ділитися Божим світлом з іншими людьми… тому усміхніться!

Відкрийте шлях для перемін — помоліться

Боже, нагадуй мені кожного дня, щоб я усміхався! Ти дав мені невимовну радість, тож я бажаю виразити її і за допомогою усмішки осяяти життя інших людей!

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon