У вас є завдання

У вас є завдання

Бо Ти, Господи Саваоте, Боже Ізраїлів, об’явив Своєму рабові, говорячи: Збудую тобі дім, тому раб Твій здобувся на відвагу помолитися до Тебе цією молитвою! —2 Самуїла 7:27

Іноді Бог звертається до нас і дає “завдання молитися”. Цар Давид вірив, що Господь дав йому завдання збудувати Божий дім, і тому вірно молився, допоки не виконав його. Зізнаюся, є багато людей або ситуацій, про які я, помолившись один раз, забуваю. Але також я вірю, що Бог іноді звертається до нас і наказує молитися за людей, допоки те, що Він хоче зробити в них чи для них, не стане реальністю. Власне так я молилася за одну людину буквально років двадцять п’ять поспіль. Вірю, що це є моїм завданням від Господа, тож я молитимуся, допоки не помру, чи допоки Він не звільнить мене від цього зобов’язання, чи допоки ця людина не помре, чи допоки те, що має відбутися в її житті, не стане реальністю. Не секрет, що бувають періоди, коли мені все це набридає, та попри свої відчуття, я все одно змушую себе молитися за цю людину. Я впевнена, що це завдання дав мені Бог, і тому не відступлюся! Я щиро вірю в те, що Бог використовує мої молитви для змінення долі цієї людини.

Бувають також інші випадки, коли я відчуваю, що “повинна” молитися за когось більше, ніж роблю це зазвичай, та, попри мої відчуття, ця людина ніколи не приходить мені на згадку під час молитви. Я навіть намірено намагаюсь молитися за неї, однак не відчуваю жодного бажання або не можу підібрати відповідних слів. Воно й не дивина, що, навіть все-таки знайшовши в собі сили говорити, всі мої слова здаються мені сухими й млявими.

Якщо Бог звертається до вас із завданням за когось або за щось молитися, то вам не доведеться “намагатися” це робити або шукати в собі щодо цього бажання. Повірте, ви постійно думатимете про цю людину або ситуацію, а відтак вам легко молитиметься за неї. Напевно, ви навіть помітите, що вдаватиметеся до молитви, хоча свідомо й не планували цього. Отож коли Бог вкладає вам у серце і в думки бажання молитися за когось, вірте, що так Він звертається до вас, і моліться за цю людину, як за самого себе!


СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ: Неможливо займатися всім і при цьому в чомусь досягти успіху. Отож дізнайтеся, яке саме завдання дає вам Бог, і почніть його виконувати.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon